Naujausios akcijos

Keičiant padangas - pakabos patikra NEMOKAMAI!

Keičiant padangas - pakabos patikra NEMOKAMAI!

Darbo valandos:

I- V           7.30-19.00 
VI             9.00-14.00
VII                      -

VASAROS DARBO LAIKAS (gegužės- rugpjūčio mėn.)
I-IV         8.00 -18.00
V             8.00-17.00

Shell Helix Top Partner

Shell Helix Top Partner - kas tai?

Tai nepriklausomų aukštesnio lygio autoservisų, kuriuos vienija bendradarbiavimas su "Shell" kompanija, tinklas. Pagrindinis "Shell Helix Top Partner" tikslas – pasiūlyti automobilių savininkams ir vairuotojams aukštos klasės alyvą už gerą kainą, pagrįstą techninę konsultaciją ir malonią aptarnavimo aplinką.

"Shell", nuo 1925 m. veikianti Lietuvoje, pastaraisiais metais ypač daug investuoja į alyvos tyrimą ir plėtrą bei bendradarbiavimą su autoservisais. Rinkos lyderės pozicija ("Shell" valdo didžiausią dalį – apie 1/5 Lietuvos lengvųjų automobilių alyvos rinkos) įrodo, kad pasirinktas teisingas kelias.

Būtent todėl  Lietuvoje pradėjo veikti "Shell Helix Top Partner" autoservisų tinklas.


Kodėl verta rinktis Shell Helix Top Partner autoservisą?

Jums reikalinga alyva iš profesionalių rankų. Shell Helix Top Partner autoservise būsite dėmesingai sutikti. Čia Jums pasiūlys platų Shell alyvų spektrą, atitinkantį įvairiausių automobilių poreikius – nuo naujausio sportinio Ferrari iki seno padėvėto Volkswagen. Alyva bus parinkta pagal Jūsų automobilį, važiavimo sąlygas ir vairavimo stilių. Bus pasiūlytas optimaliausias produkto kokybės ir kainos santykis.

Jūsų vertas aptarnavimas. Užsukite į Shell Helix Top Partner tinklo autoservisą ir įsitikinsite, kad apsilankymas autoservise gali būti malonus. Šiame autoservise Jūs iš anksto žinosite, kokios medžiagos ir remonto darbai reikalingi Jūsų automobiliui ir kiek tai kainuos. Jūs renkatės!

Geras lygis, atrinktas Jums. Shell Helix Top Partner tinklo autoservisų technologinis ir aptarnavimo lygis yra įvertinamas prieš priimant autoservisą į šį tinklą. Tinklo dalyviu gali tapti tik pagal tam tikrus kriterijus nustatyto aukštesnio lygio autoservisai. Taip pat specialios programos dėka autoserviso paslaugos yra nuolat plėtojamos ir tobulinamos. Todėl, rinkdamiesi "Shell Helix Top Partner" tinklo autoservisą, Jūs rasite ne prabangą, o būtiną kokybės lygį už gerą kainą.

Kontaktai

UAB "Agrotech"
Jeruzalės g. 18, Vilnius
Tel. (8 5) 270 17 07
El.p. info@agrotech.lt
Mob. (8 699) 308 38

Žiūrėti žemėlapyje