Naujausios akcijos

Keičiant padangas - pakabos patikra NEMOKAMAI!

Keičiant padangas - pakabos patikra NEMOKAMAI!

Darbo valandos:

I- V           7.30-19.00 
VI             9.00-14.00
VII                      -

VASAROS DARBO LAIKAS (gegužės- rugpjūčio mėn.)
I-IV         8.00 -18.00
V             8.00-17.00

Tepalų keitimas

SHELL HELIX ULTRA

JOKIA KITA VARIKLINĖ ALYVA NEPADĖS IŠVALYTI VARIKLIO BEVEIK IKI GAMYKLINIO LYGIO

UNIKALI ALYVA PASAULYJE:
NAUJA „SHELL PUREPLUS“ TECHNOLOGIJA – IŠ GAMTINIŲ DUJŲ GAUNAMA DIDELIO GRYNUMO BAZINĖ ALYVA

„Shell“ nuolat kuria novatoriškas ir tobulesnes variklinių alyvų technologijas. Taikant „Shell PurePlus“ technologiją gamtinės dujos virsta ypač skaidria, labai gryna bazine alyva, kurioje praktiškai nėra naftoje būnančių teršalų. Norint gamtines dujas šiuo cheminiu būdu, kuris taip pat vadinamas dujų vertimo skysčiais technologija, paversti naftos produktais, reikalingos didžiulės techninės žinios. Šioje srityje „Shell“ valdo daugiau nei 3 500 patentų portfelį.

„SHELL PUREPLUS“ TECHNOLOGIJOS PRIVALUMAI

GERESNĖS KLAMPUMO SAVYBĖS 
Nepraranda pirminių savybių net ir esant ekstremalioms temperatūroms

+MAŽESNĖ TRINTIS
Sutaupoma iki 3 % degalų*

*Remiantis ACEA M 111 degalų sąnaudų bandymų rezultatais (lyginta su etalonine alyva)

+MAŽESNĖS ALYVOS SĄNAUDOS
Dėl mažesnio garavimo palyginus su įprastomis II ir III grupių bazinėmis alyvomis

SHELL HELIX ULTRA ECT 5W-30

Gali būti naudojama transporto priemonėse su šiuolaikiniais benzininiais varikliais, dyzeliniais varikliais su dyzelino kietųjų dalelių filtru ir dujų varikliais.
„Shell Helix Ultra ECT 5W-30“ veikia pagal naujovišką „Shell“ „taršos suderinamumo technologiją“, kuri skirta išmetamųjų teršalų papildomo apdorojimo sistemų apsaugai. Ji apsaugo benzininių variklių katalizatorius ir išlaiko švarius dyzelino kietųjų dalelių filtrus, neleisdama susidaryti suodžių nuosėdoms, kurios kitu atveju užkimštų išmetamųjų teršalų papildomo apdorojimo sistemą, o tai pablogintų variklio darbą.
„Shell Helix Ultra ECT 5W-30“ gamybai naudojamos bazinės alyvos, pagamintos taikant sintezės metodą, ir unikali aktyvaus valymo „Shell“ technologija, kurios padeda didelės galios variklius apsaugoti nuo apnašų ir dėvėjimosi, užtikrinti itin efektyvų jų darbą. Alyva sumažina trintį variklyje, o tai padeda taupyti degalus ir sumažinti išmetamųjų dujų kiekį.

 
Specifikacijos ir patvirtinimas: ACEA C3 (atitinka variklio bandymo reikalavimus); BMW LL-04; MB patvirtinimas 229.51; VW 504.00/507.00; Porsche C30

SHELL HELIX ULTRA 5W-40

Gali būti naudojama transporto priemonėse su šiuolaikiniais benzininiais varikliais, dyzeliniais varikliais (be dyzelino kietųjų dalelių filtro) ir dujų varikliais, o taip pat tinka naudojant biodyzeliną ir benziną su etanolio priedu.
Suteikia maksimalią apsaugą ir labai karšto, ir labai šalto klimato, taip pat ir pačiomis sunkiausiomis naudojimo sąlygomis.
„Shell Helix Ultra 5W-40“ gamybai naudojamos bazinės alyvos, pagamintos taikant patentuotą „Shell PurePlus“ technologiją ir unikali aktyvaus valymo „Shell“ technologija, kurios padeda didelės galios variklius apsaugoti nuo apnašų ir dėvėjimosi bei užtikrinti itin efektyvų jų darbą. Alyva sumažina trintį variklyje, o tai padeda taupyti degalus ir sumažinti išmetamųjų dujų kiekį.
 
Specifikacijos ir patvirtinimas: API SN/CF; ACEA A3/B3, A3/B4; BMW LL-01; MB patvirtinimas 229.5, 226.5; VW 502.00/505.00; Porsche A40; Renault RN0700, RN0710; PSA B71 2296; Ferrari; Chrysler MS-10725. Atitinka „Fiat 9.55535-Z2“ reikalavimus.

 
 
Detalesnė informacija apie SHELL HELIX variklines alyvas - http://shell.jungent.lt

Kontaktai

UAB "Agrotech"
Jeruzalės g. 18, Vilnius
Tel. (8 5) 270 17 07
El.p. info@agrotech.lt
Mob. (8 699) 308 38

Žiūrėti žemėlapyje